• Неодамнешно
  • -16 %
JRB-11814 врвен квалитет sequins Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина за партијата облечи

JRB-11814 врвен квалитет sequins Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина за партијата облечи

DEN 6762.00
DEN 8049.60

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Нашата Продавница
Опис На Производот
1. Tulle нето чипка ткаенина.
2. Ширина : 51-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Ширина:
140CM
Број На Модел На:
JRB
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Voile
Место на Потекло:
Сезоната:
Тип На Производ:
Ширина:
50/51'
is_customized:
yes

Слични производи во категоријата