• Неодамнешно
  • -15 %
2 метри Шие бела Чипка Лента Трим Guipure ширина 30мм , Занает Scrapbooking Везови DIY Подарок Пакување Декорација 7LS58-1

2 метри Шие бела Чипка Лента Трим Guipure ширина 30мм , Занает Scrapbooking Везови DIY Подарок Пакување Декорација 7LS58-1

DEN 161.00
DEN 189.60

Количината на стоката
Това е достапна

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Оваа прекрасна објект е совршен за додавање еден допир на гроздобер шарм за шиење проекти.ви благодариме!
3.250202

Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
OZXHIXU
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
30mm
Број На Модел На:
7LS58-1
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Хеклани
Ткаенина Тип:
Други

Слични производи во категоријата