• Неодамнешно
  • -36 %
Висока класа сребро вечер фустан материјал tulle чипка француски нето чипка ткаенина за shinning сјајот UN48(5yards/многу)

Висока класа сребро вечер фустан материјал tulle чипка француски нето чипка ткаенина за shinning сјајот UN48(5yards/многу)

DEN 2765.00
DEN 4320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.00 /многу
дворови / многу
.00 /многу
дворови / многу
Топ продажба balck+праска везови француски нето чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL22-2(5yards/многу) Африкански најлон organza мрежа чипка ткаенина US$ 102.00 /многу
дворови / многу
Топла продажба црна цвет shinning sequins француски нето Чипка Ткаенина FN6-1 Африкански везови orangza крпа за партијата се облекуваат US$ 92. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.00 /многу
дворови / многу
Топ одделение црна+злато цвет дизајн француски нето Чипка Ткаенина со sequinsfor фустан FN2-1(5yards/pc) Африкански organza чипка ткаенина US$ 99.
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.ширина : 51"/52"
2. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.пакување : 5yards/многу, 5 метри во еден поли торба,50 јарди во тетрапак
Сликите ги покажуваат
Внимание : Овој вид на нето ткаенини е со сјај, на giltter е лесно да падне на почетокот ,само ја отвори somedays подоцна тоа ќе биде подобро ,ако вие не може да го прифати овој проблем ,ве молиме да се биде внимателен да го цел ,ништо друго прашање ве молиме слободно контактирајте со нас , ви Благодариме!
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.Материјал : 100% полиестер&најлон
3.
Политика На Враќање :
1.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Најпопуларните црна+кафе цвет sequins француска чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL13-5 Африкански нето чипка ткаенина US$ 100.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.00 /многу
дворови / многу
Благородна пурпурна цвет дизајн везови француски нето чипка ткаенина со sequins за партијата се облекуваат AN11-2 Африкански мрежа чипка ткаенина US$ 83.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Нето Платно
Декорација:
Чипка
Ширина:
51/52
Број На Модел На:
UN
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
tulle чипка ткаенина
украсен wth:
glitter
Користење За :
партијата облечи

Слични производи во категоријата