• Неодамнешно
Нова рачно изработени / слонова коска портокал 3D цвеќиња, лисја beading вечер ddress чипка ткаенина 1 двор

Нова рачно изработени / слонова коска портокал 3D цвеќиња, лисја beading вечер ddress чипка ткаенина 1 двор

DEN 2875.20

Количината на стоката
Това е достапна


Цена :
Цената е за 1yard.1 двор=130cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. во едно парче најдолг е 15 метри.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.
Материјал :
Полиестер,Монистра,sequins
Фиксна Широк :
130cm или 51 инчи.
боја :
две бои изберете боја ви треба
На боја на слонова коска
Портокалова боја
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.
Користат за
Фустан,облека и некои други
Тежина : 0.5 KG/Y
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
130cm
Број На Модел На:
DD1801
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Voile

Слични производи во категоријата