• Неодамнешно
10 Компјутери/ многу 3D Чипка печ венчаница applique облека diy невестата коса додатоци на бела црна, црвена чипка ткаенина 6 спарување на Е-112

10 Компјутери/ многу 3D Чипка печ венчаница applique облека diy невестата коса додатоци на бела црна, црвена чипка ткаенина 6

DEN 364.80

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : облека субвенција (пораби на) Пакет = 10pieces големина : 27*12cm Музата : може да се користи за облека декорација, итн .. Чиста бела Чиста бела sequins
исклучување бела сребро.
Пинк
Golden
Црна
Морнарица
Сива
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Yesdeny
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
27*12CM
Број На Модел На:
Е-112
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата