• Неодамнешно
  • -18 %
AL729136,104mm*47mm Памук Мотив рачно изработени лак Мотив рачно изработени коса бенд материјал Рака Мотив ,чипка

AL729136,104mm*47mm Памук Мотив рачно изработени лак Мотив рачно изработени коса бенд материјал Рака Мотив ,чипка

DEN 165.00
DEN 201.60

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Големина : 104mm*47mm
Материјал : Памук
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 5pcs/многу.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
100% Памук
Техника:
Плетени
Ширина:
104mm*47mm
Број На Модел На:
AL729136
Ткаенина Тип:
Памук

Слични производи во категоријата