• Неодамнешно
WORTHBUY 1 Buc Шарени Шема Ориз Сад Кинески Еко-Пријателски Бамбус Супа Сад Кујна Овошна Салата Чинии за Храна Контејнер

WORTHBUY 1 Buc Шарени Шема Ориз Сад Кинески Еко-Пријателски Бамбус Супа Сад Кујна Овошна Салата Чинии за Храна Контејнер

DEN 940.32

Количината на стоката
Това е достапна


WORTHBUY 1 Buc Шарени Шема Ориз Сад Кинески Еко-Пријателски Бамбус Супа Сад Кујна Овошна Салата Чинии за Храна Контејнер
Функција :
1.Шарени шема кујна храната сад.
2.Бамбус Влакна материјал.Здрав и Еко-Пријателски.
3.Различни цели.Може да се користи како ориз сад,салата сад,супа сад,храна сад.
Внимание :
Тоа само може да биде само ниска температура додадете детергент за чистење.Неповолните висока температура дезинфекција.
Детали :
Бренд Име : WORTHBUY
Стил : Кинески
Материјал : Бамбус Влакна
Облик : Rotundity
Боја : Бела,Шарени
Тежина : 324g
Големина : 19 x 8cm
Капацитет : 1500ml
Пакетот Вклучува :
1 x Супа Сад
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи да се земе 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Техника:
Пигментирани
Количина:
1
Бренд Име:
WORTHBUY
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Еден
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
G17029
Материјал:
бамбус
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
стил:
Кинески
боја:
Бела,Шарени
Тежина:
324g
Големина:
19 x 8cm
Капацитет:
1500ml
Применливи Луѓе:
Деца,Деца,Возрасни
функција 1:
ориз сад
Карактеристика 2:
Бамбус Супа Сад
функција 3:
овошна салата сад

Слични производи во категоријата