• Неодамнешно
  • -0 %
А5 Меламнин меламнин садови Чистење Суши чинија тестенини сад

А5 Меламнин меламнин садови Чистење Суши чинија тестенини сад

DEN 278.00
DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Dinnerware Тип:
Чинии
Бренд Име:
ЈАНГ МОБ УМЕТНОСТА НА САДОВИ
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Капацитет:
Техника:
Мраз
Производство:
Еден
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
YG485
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Меламнин смола

Слични производи во категоријата