• Неодамнешно
  • -16 %
Аниме Чевли TouHou Проектот Youmu Konpaku Cosplay Чизми

Аниме Чевли TouHou Проектот Youmu Konpaku Cosplay Чизми

DEN 2661.00
DEN 3168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Аниме Чевли Tou Hou Проектот Youmu Konpaku Cosplay Чизми
Материјал : СТП Кожа Обичај циклус околу 5-7 работни дена Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации 1.ќе се машки или женски? 2.подигање на висината 3.нозете должина 4.нозете ширина 5.на widthest обемот на теле 6.Глуждот турнеја

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NSOKING
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Touhou Проектот
Знаци:
Youmu Konpaku

Слични производи во категоријата