• Неодамнешно
Луксузна Сина Suphini Фудбалскиот Чевли Одблесокот Пета Сатен Suphini Онлајн Латинска Танц Чевли

Луксузна Сина Suphini Фудбалскиот Чевли Одблесокот Пета Сатен Suphini Онлајн Латинска Танц Чевли

DEN 4608.00

Количината на стоката
Това е достапна


Луксузна Сина Suphini Фудбалскиот Чевли Одблесокот Пета Сатен Suphini Онлајн Латинска Танц Чевли

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 3
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Insole Материјал:
Латекс
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Датум На Издавање:
Winter2017
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Бренд Име:
Suphini
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски
Обвивка Материјал:
PU
Декорација:
Кристал
Број На Модел На:
743
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole:
Ултра Микрофибер
Надвор Единствена:
Велур Кожа
боја:
Длабоко тен, тен, црвена, црна, портокалова, виолетова
Пета:
6.4 cm/7.5 cm/8.5 cm/10cm
Големина:
US(4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11)
Услуга:
ОЕМ, Прилагодени

Слични производи во категоријата