• Неодамнешно
  • -12 %
1pc Креативни двострано Тоалет Четка Brosse Тоалет wc Cleaning Tool

1pc Креативни двострано Тоалет Четка Brosse Тоалет wc Cleaning Tool

DEN 126.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Име На Производ : Четка За Чистење
Големина : 45см
Пакување : 1pc

Клучни карактеристики

боја:
Розова, Сина, Зелена
Функција:
Порибено
Употреба:
Тоалет
Стил:
Рака
Број На Модел На:
НЕ
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TAROOHOME
Тип:
тоалет четка

Слични производи во категоријата