• Неодамнешно
  • -6 %
Практична Криви се справи со тоалет за чистење со четка V-тип Почиста scrubber за агол кујна бања прибор

Практична Криви се справи со тоалет за чистење со четка V-тип Почиста scrubber за агол кујна бања прибор

DEN 180.00
DEN 191.04

Количината на стоката
Това е достапна


Топла Пренослив Тоалет Четка Scrubber V-тип Почиста за чистење со четки со рачка за Чистење Страна Аглите Криви бања прибор
Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.
Опис :
.100% сосема нов и висок квалитет
.Семејство бања.
.Тоалет четка.
.Јапонија свиткана се справи со четка за чистење.
.Тип V внатрешноста на сад четка.
.Оваа четка е поинакво од вообичаените тоалет четка.
.Тоа е врежан се справи со дизајн четка која лесно да се исчисти во тоалет агол.
Пакувањето на производот :
1 x Тоалет Четка

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Halojaju
Тип:
Други
Функција:
Чистење
Број На Модел На:
RYP-B121
is_customized:
Yes
Четка Материјал:
Синтетички Влакна
Производот Категорија:
тоалет четка
Број На Модел На:
wc четка
Производот:
тоалетот четка
Тип:
бања прибор за тоалетни држач, четка
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Рака
тип 1:
четка за чистење

Слични производи во категоријата