• Неодамнешно
  • -6 %
Пролет и лето облека Xiu тој Кинески црвена свадба облечи невестата cheongsam Феникс gown Кинески модна ревија кимоно Облека

Пролет и лето облека Xiu тој Кинески црвена свадба облечи невестата cheongsam Феникс gown Кинески модна ревија кимоно Облека

DEN 4332.00
DEN 4608.00

Количината на стоката
Това е достапна

^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Answer : ___________________________ NOTE : ^ .
Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Свила,Памук
Број На Модел На:
DF
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Име:
ZZB

Слични производи во категоријата