• Неодамнешно
  • -20 %
Нови Пристигнување Кратко Sleeve Кинески Традиционален Фустан Стојат Јака Женска Qipao Кинески Античките Жени Cheongsam се Облекуваат за Партијата 18

Нови Пристигнување Кратко Sleeve Кинески Традиционален Фустан Стојат Јака Женска Qipao Кинески Античките Жени Cheongsam се Облекуваат

DEN 998.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Пристигнување Кратко Sleeve Кинески Традиционален Фустан Стојат Јака Женска Qipao Кинески Античките Жени Cheongsam се Облекуваат за Партијата 18
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
Рамо
Биста
Половината
Хип
Здолниште
/
S
34
80
64
84
87
/
М
35
84
68
86
88
/
L
36
88
72
90
89
/
XL
37
92
78
98
91
/
XXL
38
100
82
103
93
/
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
Daxico
Број На Модел На:
JQY18009
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Објектот:
кинеската традиционална облека
Производот Категорија:
cheongsam
ткаенина име:
Памук
Должина на Облекување:
краток фустан
Јака Тип:
стојат јака
Sleeve:
Кратко Sleeve
Пресече или да се пропустливи:
Ниска Цепнатинки
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Слични производи во категоријата