• Неодамнешно
  • -20 %
Жените без Ракави Cheongsam Долго Пром Фустани Кинески Традиционален Фустан Женски Кинески Qipao Облека за Вечер Партија Облечи 18

Жените без Ракави Cheongsam Долго Пром Фустани Кинески Традиционален Фустан Женски Кинески Qipao Облека за Вечер Партија Облечи

DEN 1621.00
DEN 2026.56

Количината на стоката
Това е достапна


Жените без Ракави Cheongsam Долго Пром Фустани Кинески Традиционален Фустан Женски Кинески Qipao Облека за Вечер Партија Облечи 18
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
Рамо
Биста
Половината
Хип
Должина
CM
CM
CM
CM
CM
S
35
80
66
88
125
М
36
86
70
94
127
L
37
92
74
98
129
XL
38
96
78
102
131
2 XL
39
100
82
106
133
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Ткаенина Тип:
Velour
Материјал:
Ацетат,Памук
Бренд Име:
Daxico
Број На Модел На:
JQY17018
Точка име :
жените cheongsam
Стил:
ретро
боја:
2 боја
Шема:
Цвет
Derecotion :
Вез
Sleeve:
Долго
Секс:
Жените

Слични производи во категоријата