• Неодамнешно
  • -22 %
Занитвам Топло Чевли 2018 Нов Дизајнер Стил Метал Тренд Кул Chelsea Чизми Mens Вистинска Кожа Се Лизга На Машки Обувки Голема Големина 46

Занитвам Топло Чевли 2018 Нов Дизајнер Стил Метал Тренд Кул Chelsea Чизми Mens Вистинска Кожа Се Лизга На Машки Обувки Голема

DEN 5940.00
DEN 7615.20

Количината на стоката
Това е достапна


Мажите Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 35 3.5 22.5 4.5 cm 36 4 23cm 5 37 4.5 23.5 cm 6 38 5 24cm 7 39 6 24.5 7.5 cm 40 6.5 25cm 8 41 7 беа 25,5 см 8.5 42 7.5 26cm 9 43 8 26.5 cm 9.5 44 8.5 27cm 10 45 9 27.5 cm 10.5 46 9.5 28cm 11 47 10 28.5 cm Потпетици Висина : ЗАБЕЛЕШКА :
1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).
2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина.
3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.
4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Метал Декорација
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Зима
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YueYueAngel
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
Нови
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Слични производи во категоријата