• Неодамнешно
  • -26 %
Мини Запалени Дигитални Автомобил Часовник Авто Автомобил Камион Ресетирање Датум И Време Во Календарот Црна Висок Квалитет Возило Електронски Дигитален Часовни

Мини Запалени Дигитални Автомобил Часовник Авто Автомобил Камион Ресетирање Датум И Време Во Календарот Црна Висок Квалитет Возило

DEN 110.00
DEN 148.80

Количината на стоката
Това е достапна


Сосема нов и висок квалитет
Со календарот функција
Мали димензии
Автомобил електронски дигитален часовник
Дисплеј датум и време (прилагодливи)
Големина на : 5.50*3.00*1.00 cm
Со стојат во задниот дел, кој им овозможува на часовникот стои во исправена положба на биро
Може да се држиме до таблата со двострано лента доставени 1 x Дигитален Часовник
1 x двострано Допрете го
1 x Поставување Упатство

Клучни карактеристики

Објектот Должина:
5.5 cm
Објектот Ширина:
1 cm
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Тежина:
25 g
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Специјални Функции:
Со календарот функција
Земја/Регион на Производство:
Други
Производителот Дел Број:
Кина
Објектот Висина:
3 cm
Поставување на Возило:
во Цртичка
Осветленост Дел Број:
Други
Другиот Дел Број:
Други
Материјал Тип:
Пластични Влакна
Карактеристики 1:
дигитален часовник
Карактеристики 2:
автомобил табла
Карактеристики 3:
автомобил часовник
Карактеристики 4:
часовникот
Карактеристики 5:
lcd часовник автомобил
Карактеристики 6:
дигитален часовник автомобил
Карактеристики 7:
часовникот автомобил
Карактеристики 8:
Автомобил Стил
Карактеристики 9:
ѕиден часовник
Карактеристики 10:
larm часовник

Слични производи во категоријата