• Неодамнешно
Bonnethead Ајкула Спорт Види Нов Плочата Dial Црвено Аналогни Кварц Мека Лудиот Коњ Кожа Уникатен Дизајн Mens рачен часовник /SH421

Bonnethead Ајкула Спорт Види Нов Плочата Dial Црвено Аналогни Кварц Мека Лудиот Коњ Кожа Уникатен Дизајн Mens рачен часовник

DEN 2735.52

Количината на стоката
Това е достапна


Bonnethead Ајкула Спорт Види Нов Плочата Dial Црвено Аналогни Кварц Мека Лудиот Коњ Кожа Уникатен Дизајн Mens рачен часовник /SH421 Опис : - Брилијантен! Невообичаено плочата бирате со контраст боја дизајн - Лудиот Коњ Кожа Бенд - Трајни брзини и материјал. Главни Карактеристики : - Bonnethead Ајкула Серија - Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив технологија. - 3 ATM отпорен на вода - 12 месеци Меѓународна Гаранција Спецификација (приближни) - Случај Дијаметар : 4.5 cm прибл. - Случај Дебелина : 1.1 cm прибл. - Бенд Должина : 19cm прибл. - Бенд Материјал : Кожа - Бенд Прилагодливи : Yes Пакет се Вклучени : - 1 x Вистински Ајкула Watch - 1 x Службен Подарок Кутија со 12-месечна Гаранција Картичка ~~ Зошто не Треба да ги Купите Тука? ~~
1. Ние ќе испрати пакет со целосна следење. (Некаде на друго место, дури и испрати вашиот пакет со untrackable услуги. Можеби тоа ќе ве однесе повеќе од 30 дена да се чека за ништо.)
2. Официјалната Продавница. Автентични Производи. (Наместо некои ентони пазари, Aliexpress е целосно потврдена сите продавачи пред продавање.)
3. Live Support. (Aliexpress ви овозможува да не контактирате директно, без какви било проблеми.)
4. Купувачот Заштита од Aliexpress. (Што се под заштита од Aliexpress.)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
SH421
Бендот Должина:
19CM
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
АЈКУЛА СПОРТ ВИДИ
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
11mm
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Серија Име:
Bonnethead Ајкула серија
Спорт Тип:
Фитнес, Отворено, Трчање, Планинарење
Функции:
3ATM Отпорен на Вода
Dial Екранот:
Ротирачки Круг Dial Аналогни
Гаранција:
12 месеци Меѓународна Гаранција
дизајн:
Невообичаено Плочата Бирате Со Контраст Боја Дизајн
клучни зборови:
relogio masculino, види мажи, erkek kol saati, reloj hombre
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата