• Неодамнешно
  • -9 %
Casio Види Тројно перцепција на модерен соларни спортски машки часовници GWA-1100-1A3 GWA-1100FC-1A GWG-1000-1A GWG-1000-1A3

Casio Види Тројно перцепција на модерен соларни спортски машки часовници GWA-1100-1A3 GWA-1100FC-1A GWG-1000-1A GWG-1000-1A3

DEN 30445.00
DEN 33456.00

Количината на стоката
Това е достапна

Износот ќе се плати, не содржи било обичај даноци. Ние нема да се одржи било која позиција во земјата на дестинација.
- Нашите производи се овластени продавачи на Aliexpress.
- Прилагодено / Увоз Даноци : купувачот е одговорен за плаќање на даноци или ДДВ (ако има) во земјата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ. Белоруски Федерација : 8-25 работни дена. Бидете сигурни дека не да се пишува кратенка од името на примачот. Ние ќе се фокусираме на секој дел од секој види е деликатна и издржливи. Ако купите не го следат продавница за информирање на точни информации,ние не признава било каква одговорност.Најдобри желби за вас.
- она што е Ali Express на Превозот?
- обично трае 7 до 45 работни дена во светот, во зависност од вашата дестинација. Шпанија : 10-25 работни дена.
Бразил : 20-40 работни дена. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање ви Благодариме!
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Ali Express Превозот обезбедува пакети од Кина со остатокот од светот, и ние работиме со големи логистички услуги, како што Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, курирската служба DHL.
Руската Цел Изјава :
Бидејќи руската поштенска политика на вредноста, купувачот мора да ја пополни во примачот име и презиме на нормалниот ги собереш, купувачот пред продавачот испраќа порака продавница персонал за услуги на корисниците или забелешка информации цел да се потврди полно име на примачот, целосното име на грешки предизвикани од купувачите во Русија не може да примате се изразува пошта, продавачот не сноси сите релевантни одговорност.
Второ, Обединетото Кралство : 15-29 работни дена.
- Ако не можете да проверите веднаш по аукција, ве молиме почекајте неколку минути, и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. Ние не прифаќаме било каква форма на премијата, ќе се применуваат за ниска цена отстапки, во продавница, ќе се осигура дека секој клиент во продавница да купат стоки во цената прашање ќе биде правично и фер третман, не ќе произволно измени цената на трансакцијата и да ги задоволи купувачите треба да се добие цената однесување .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Светлечки,Авто Датум,Заврши Календарот,Назад Светлина,Недела Екранот,Соларна,Аларм,Светлечки Раце
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
20Bar
Бендот Ширина:
27MM
Бендот Материјал Тип:
Смола
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Кварц
Бренд Име:
Casio
Случај Дебелина:
16mm
Број На Модел На:
GWG-1000
Dial Дијаметар:
56mm
Случај Материјал:
Смола
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата