• Неодамнешно
  • -48 %
WWOOR 2018 Нов Бренд на Часовници Мажите Кварц Спорт Види Аналогни Луксузни Blue Sapphire ' Рѓосувачки Челик машки рачни часовници Часовник Relogio

WWOOR 2018 Нов Бренд на Часовници Мажите Кварц Спорт Види Аналогни Луксузни Blue Sapphire ' Рѓосувачки Челик машки рачни часовници

DEN 864.00
DEN 1660.80

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет БРЕНД : WWOOR ПРЕДМЕТ : 8801-M СТИЛ : СПОРТОТ СЕКОЈДНЕВЕН БИЗНИС ЛУКСУЗНИ Спецификација Случај Материјал : Висока густина нерѓосувачки Случај Дијаметар : 4.0 cm Случај Дебелина : 1.1 cm Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки челик рака Бенд Должина : 23.5 cm Бенд Ширина : 2.1 cm Тежина : 85g Забелешка : за да се Види да не бидат сместени во вода, и тоа е многу важна Забелешка : Сите часовници аргументи, ако било грешка ве молам прости
Подготвени се да го нарачате? Можете да платите во нашата онлајн продавница Ali Express managed security. Покрај тоа, исто така можете да платите со кредитна картичка преку посредник. Ние ќе го организира испорака во рок од пет работни дена. Ако сакате да се одвива големи нарачки. Можете да не контактирате онлајн ми испрати порака преку е-пошта или по Ali Express веб-сајт. За да се гарантира вашиот бесцарински увоз, ја примите вашата предмети, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Откако ќе го добиете вашиот објект, не заборавајте да се потврди приемот. Значи, парите ќе бидат објавени посредник. Ние би бил многу благодарен ако можете да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации, добар совет за нас. Вашата поддршка е нашата храброст да го направи подобро, да одиме понатаму! Ако имате било какви поплаки, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална повратни информации. Покрај тоа, нема потреба за да се отвори некој спор. Ве молиме маил или Alibaba TM ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Како одговорна продавачот, јас ќе ви помогнеме. Никогаш не се врати ставки без нас информирање. Она што може да се добијат без претходна најава
Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуација

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
8863 види мажи
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Бренд Име:
WWOOR
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
21mm
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Адреса На Производителот:
Кина Производство (копно)
Дилер На Адреса:
Шенжен, Кина
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
Фитнес
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата