• Неодамнешно
  • -30 %
WEIDE Mens Спорт Види Јапонија Кварц Движење, Аналогни Човек Часовници Отворено Црна Кожа за на Рака Бенд Воена Машки Часовник Тока

WEIDE Mens Спорт Види Јапонија Кварц Движење, Аналогни Човек Часовници Отворено Црна Кожа за на Рака Бенд Воена Машки Часовник

DEN 873.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WD005 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС се ПРИКАЖЕ : Аналогни ДВИЖЕЊЕ : ОРИГИНАЛНИ ЈАПОНИЈА EPSON AL35 движење Функција : - моделот (WD005) со три атрактивни верзии; - ЈАПОНИЈА EPSON AL35 движење со MAXELL SR626 SW батерија; - Кул & специјално дизајнирани WEIDE се види; - СТП кожа види бенд и нерѓосувачки челик тока; - Единствен Electroplating 3 D WEIDE & Вселена Лого. - На животната средина IP црна вакуум electroplating случај, - Види круна со животната средина IPS бронза electroplating; - 30 метри отпорен на вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); - Оперативни температура : -10 ℃ до +50 ℃ - Одење на грешка од ±45 S/М Спецификација : Случај Дијаметар : 3.8 cm Случај Дебелина : 1.1 cm Бенд Должина : 20cm Бенд Ширина : 2,2 см Компоненти Вклучени : 1 x Вистински WEIDE Види 1 x Оригинални WEIDE Гаранциона Картичка

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
WD005B-1C
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
WEIDE
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Gendar:
Мажи
боја:
Црна

Слични производи во категоријата