• Неодамнешно
  • -29 %
Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис машки Часовници Едноставна Кварц Машки рачен часовник Часовник Saat Hodinky Relogios Masculino

Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис машки Часовници Едноставна Кварц Машки рачен часовник Часовник Saat

DEN 260.00
DEN 366.72

Количината на стоката
Това е достапна


Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис машки Часовници Едноставна Кварц Машки рачен часовник Часовник Saat Hodinky Relogios Masculino Бренд : KINGNUOS Модел : 012 Бирање големина Машки Случај дијаметар : 38mm Дебелина : 7mm Рака големина Машки Бенд Должина : 20cm Ширина : 2.0 cm Движење : кварц движење, Dial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, високо-квалитетни минерални стакло огледало, Роман скала Рака материјал : висок квалитет вистинска кожа за на рака, виткање осигурување, Функција : Мода, Секојдневен, Луксузни, Бизнис, Спортски Функција опис : 12 часа екранот отпорен на Вода : 30m живот водоотпорен Родова: За мажите и жените Пакување : 1 x види

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Dial Дијаметар:
38mm
Случај Дебелина:
7mm
Стил:
едноставна
Бренд Име:
KINGNUOS
Број На Модел На:
012
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
боја:
бела, црна, сина, црвена
Пол:
за мажи и жени
Отпорен На Вода:
30M Водоотпорен
вода тип:
Љубител Часовници
Функција:
Декорација, мода, секојдневен, бизнис
клучни зборови:
Машки часовници, кварц види, машки часовник, спорт види
Зборови За Пребарување:
relogio masculino, erkek kol saati , erkek saat, reloj hombre
Клучни зборови 1:
bayan kol saati, montre homme, relogio-masculino, orologio uomo
Клучни зборови 2:
heren horloge, relogio masculino де luxo, relogio-masculino,
Зборови за пребарување 2:
reloj-hombre, erkek saatleri, dijital saat, relogios masculinos

Слични производи во категоријата