• Неодамнешно
  • -13 %
Гребен Тигар/RT машки Спорт Часовници Хронограф Датум Прозрачна Скелет Кварц се Зголеми Златни Часовници RGA782

Гребен Тигар/RT машки Спорт Часовници Хронограф Датум Прозрачна Скелет Кварц се Зголеми Златни Часовници RGA782

DEN 7350.00
DEN 8448.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Авто Датум,Хронограф
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Број На Модел На:
RGA782-PLS
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
29cm
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Бренд Име:
Гребен Тигар
Случај Обликот:
Круг

Слични производи во категоријата