• Неодамнешно
  • -50 %
Oulm Квадратен дизајн на Три часовната Зона Луксузни Часовници Мажите Чисто Платно Рака Машки Кварц Часовник Неформални Спортови машки рачни часовници

Oulm Квадратен дизајн на Три часовната Зона Луксузни Часовници Мажите Чисто Платно Рака Машки Кварц Часовник Неформални Спортови

DEN 763.00
DEN 1526.40

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Oulm Мажите Кварц Види Ткаенина Види за Воени Мажите. Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив Технологија. Повик Ткаенина И Кожа Бенд Види Машки Спорт Кварц Се Види. Три часовна Зона Луксузен Дизајн машки рачен часовник. Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 5cm прибл. Случај Материјал : Алуминиум Бенд Ширина : 2.6 cm прибл. Бендот Должина : 26cm прибл. Бендот Материјал : Платно
Oulm Квадратен дизајн на Три часовната Зона Луксузни Часовници Мажите Чисто Платно Рака Машки Кварц Часовник Неформални Спортови машки рачни часовници

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
26cm
Бренд Име:
Oulm
Функција:
Повеќе Временска Зона
Случај Обликот:
Плоштад
Dial Дијаметар:
50mm
Бендот Материјал Тип:
Платно
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
13mm
Бендот Ширина:
26mm
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
Oulm 3 Временски Зони Да Се Види
Случај Материјал:
Легура
Три Часовна Зона Види:
Сите 3 бира се работи
Голема Види Дизајн:
Уникатен Дизајн Кварц Види
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата