• Неодамнешно
  • -30 %
Нови fangled Креативни Едноставна Тастатура Ctrl ALT DEL Тип на Чај Кафе Кригла Купот на Сад

Нови fangled Креативни Едноставна Тастатура Ctrl ALT DEL Тип на Чај Кафе Кригла Купот на Сад

DEN 638.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Врати точка мора да биде во нова состојба со сите додатоци. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Клучни карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Европа
Број На Модел На:
ЗДРА-0007-ЦРНА
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Спецификација:
3
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Пластични Тип:
ABS
Обликот:
тастатура кафе

Слични производи во категоријата