• Неодамнешно
  • -30 %
Топла Продажба на Подвижни Смешно Ctrl ALT DEL Сад Работи Кујна Складирање Црна Тастатура Кафе Чај Кригла Првенство

Топла Продажба на Подвижни Смешно Ctrl ALT DEL Сад Работи Кујна Складирање Црна Тастатура Кафе Чај Кригла Првенство

DEN 638.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Доколку објектот не се задоволителни за вас кога ќе се примени, ве молиме вратете го во рок од 14 дена,
ние ќе го замени со нов или да го врати парите назад за вас.
Гаранција и Гаранција :
1.Поради временската зона разлика, ве молиме овозможи 24-48 часа за да се добие твое mail одговори. Ни дава шанса да се служи у. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Други Политики :
1. Исто така, чаши е достоен за вас да се соберат што чаши љубовник. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. (освен одмор)
5. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни во секој случај.

Клучни карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Европа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ЗДРА-0007-ЦРНА
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
3
Материјал:
Пластични
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Обликот:
тастатура кафе
Пластични Тип:
ABS
боја:
Црна

Слични производи во категоријата