• Неодамнешно
  • -5 %
Јапонија Стил Природни Хинап Дрво Првенство Примитивни Рачно Изработени Природни Spruce Дрвени Првенство Појадок Пиво Млеко Drinkware Чаша Зелен Чај

Јапонија Стил Природни Хинап Дрво Првенство Примитивни Рачно Изработени Природни Spruce Дрвени Првенство Појадок Пиво Млеко Drinkware

DEN 9029.00
DEN 9504.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификација : Материјал : Хинап Дрво Големина : стил A : 5.5cmx5cm,стил B : 7.5cmx8cm Пакет се Вклучени : 100pcs * Дрвени Куп Ако сакате да го прилагодите логото, ве молиме контактирајте со нас ,само да се зголеми цената на $ 25. Забелешка : ве Молиме не користете bleachers или силна перење течни ве Молиме не бришење на површина на садот со тврд предмет, кој може да предизвика почеток на сад ве Молиме чисти дрво сад користејќи мека салфетка и текстил ве Молиме да не се стави на дрво садот во микробранова печка, машина за миење садови, фен, и печење рерна
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Клучни карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
LZ1484
сертификација:
CIQ
Тип:
Чај Првенство Чинии
Материјал:
Дрво
Техника:
Други

Слични производи во категоријата