• Неодамнешно
  • -9 %
Креативни, Оригинални Handicrafted Кратуна Чај Филтер Примитивни Еколошката Kungfu Чај Цедилка Креативни Ретро Кунг-фу Чај Додатоци

Креативни, Оригинални Handicrafted Кратуна Чај Филтер Примитивни Еколошката Kungfu Чај Цедилка Креативни Ретро Кунг-фу Чај Додатоци

DEN 467.00
DEN 513.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава се утврди што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации. Сите спорови кои произлегуваат од увозни давачки ќе бидат доставени до Ali Express за решение. Ви благодариме!
.
Добредојдовте ОЕМ, ODM трговија на големо наредби.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важно за нас. Нашата цел е да се обезбеди Врвен квалитет на производите и Врвна Ниво на Услуги на Клиентите, вашиот признавање ќе ни ги охрабри голема мера и служат подобро. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или e-mail, Нашите услуги ќе се вратам на вас со потврди колку што е можно побрзо, во рок од 24 часа, за време на нашето работно време. На увозните давачки се купувачите одговорност.
Производ : Природни Кратуна Чај Филтер
Стил и Големина на : ( ве Молиме погледнете го подолу фотографии)
Материјал : Природни Кратуна
Пакет : 1 компјутер / торба спакувани безбедност
Забелешка : ве Молиме забележете дека овој филтер беше направен од природни кратуна овошје, Секој е различен и уникатен чисто handicrafted artistical teaware. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на дестинација и обичаи, превозот метод
Ова е табела на проценува време на пристигнување за референца :
Услови за Продажба на Нашата листа цената вклучува вредноста на стоката,пакувањето, цената,извоз и даноци, не вклучувајќи ги и меѓународните увозни давачки.
Повеќе Се Препорачува Производи
Превозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса.
Ако било незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас слободно пред давање на неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
PINDEFANG
Материјал:
Дрво
Материјал:
Органски Бамбус, памук мрежа
превозот:
Бесплатен превозот
Капацитет:
Спецификација:
350ml

Слични производи во категоријата