• Неодамнешно
Бамбус Лажичка Чај,Лажица,зен чај церемонијата додатоци/прибор,За изработка на Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна подарок

Бамбус Лажичка Чај,Лажица,зен чај церемонијата додатоци/прибор,За изработка на Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна

DEN 398.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
бамбус
Бренд Име:
Acupspring

Слични производи во категоријата