• Неодамнешно
Чај Цедилка,филтер,зен чај церемонијата додатоци/прибор,teaset,За да се направи Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна подарок

Чај Цедилка,филтер,зен чај церемонијата додатоци/прибор,teaset,За да се направи Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна

DEN 450.24

Количината на стоката
Това е достапна


Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок.
[xlmodel]-[custom]-[43956]
ACUPSPRING ЧАЈ CO.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10. Но мора да се плус некои товар .
Време на испорака за 7-18 работни дена.
[xlmodel]-[custom]-[43973]
[xlmodel]-[custom]-[43973]
Ако подготовка лабава лист чај, а цедилка е потребно за фаќање на листовите.,LTD е професионална чај и teaset фабрика се наоѓа во Покраината Fujian, Кина. Кога чај е сварено на традиционален начин во teapot, чај остава не се содржани во teabags, туку слободно се суспендирани во вода. Уживајте во повеќе за чај е мирис.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8.7%
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши. Функција
1.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена. Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Како остава самите може да биде невкусно. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
[xlmodel]-[custom]-[43955]
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас. Со користење на Чај Цедилка, и puting на фер првенство, тоа може да го спречи лабава чај остава дојде во фер чаша чај и супа. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет.

Клучни карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Acupspring

Слични производи во категоријата