• Неодамнешно
Сандаловина Нерѓосувачки Челик Чај Нож Стп Е Посветен Чај Игла Чај додатоци Кинески Кунг Фу Teasets Спирала Чај Нож S $

Сандаловина Нерѓосувачки Челик Чај Нож Стп Е Посветен Чај Игла Чај додатоци Кинески Кунг Фу Teasets Спирала Чај Нож S $

DEN 108.00

Количината на стоката
Това е достапна


Сандаловина Нерѓосувачки Челик Чај Нож Стп Е Посветен Чај Игла Чај додатоци Кинески Кунг Фу Teasets Спирала Чај Нож
Име : Чај Нож, чај игла
Материјал : сандаловина, од не ' рѓосувачки челик
Големина : 17cm*1.2 см
Процесот Тип : Рачно Изработени
Карактеристики : Лесен за користење, лесен.Одличен избор за домашна употреба, патување и kinki.
Облик : чај нож (рамни и остри), чај игла( круг и остри)
Апликацијата Област : Дневна Соба,Службеници,Чај куќа и така натаму

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MOYLOR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Чај додаток, чај игла
Кафе & Чај Алатки Тип:
Чај Секачи
Број На Модел На:
чај алатки
Стил:
кинески
Материјал:
Дрво + Метал
Апликацијата Област:
дом, канцеларија, чај куќа и така натаму
Пакет:
безбедност пакет
Користење На Опсег :
сите чај блок, чај, колачи

Слични производи во категоријата