• Неодамнешно
  • -17 %
Јапонски Стил Сакура Чај Фах Солидна Правоаголни Фах Домаќинство Дрво Чај Купот На Чинијата

Јапонски Стил Сакура Чај Фах Солидна Правоаголни Фах Домаќинство Дрво Чај Купот На Чинијата

DEN 434.00
DEN 522.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
Дрво

Слични производи во категоријата