• Неодамнешно
  • -36 %
Yixing Суровини Руда Пурпурна Глина Чај Милениче Рачно Изработени Симпатична Мини Монахот Буда Декорација Занаети Канцеларија Чај Церемонијата Додатоци Испратени П

Yixing Суровини Руда Пурпурна Глина Чај Милениче Рачно Изработени Симпатична Мини Монахот Буда Декорација Занаети Канцеларија

DEN 625.00
DEN 976.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
PEONYFUN
Материјал:
Виолетова Глина
Име на производ:
Чај Домашно Милениче
Големина:
FIG.
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*Чај домашно милениче
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед

Слични производи во категоријата