• Неодамнешно
Дрво Чај Четка,зен чај церемонијата додатоци/прибор,teaset,За правење на Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна подарок

Дрво Чај Четка,зен чај церемонијата додатоци/прибор,teaset,За правење на Кинески Црна/бела/puer/зелена/улонг чај,+Тајна подарок

DEN 489.60

Количината на стоката
Това е достапна

Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок. Но мора да се плус некои товар .
[xlmodel]-[custom]-[43973]
[xlmodel]-[custom]-[43973]
Чај четка е совршено направени за да се чисти вашиот чај во собата. Тоа ќе го направи вашиот процес на чистење постигне максимални резултати со малку напор и како и повеќето од нив се направени од природни Дрво/бамбус и животински влакна.
[xlmodel]-[custom]-[43955]
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Нашите производи може да ги исполни ФДУ, Еу стандард, Јапонски стандард, QS стандард итн.
Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.Чиста чај сет 2. Ако сте чај љубовник,а teapot чистење на пенкало е потребно за да се задржи вашиот чај во собата.Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
[xlmodel]-[custom]-[43956]
ACUPSPRING ЧАЈ CO.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Широко се користи во чај церемонијата или Зен чај,Gongfu чај и сл.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43954]
[xlmodel]-[custom]-[43954]
Товарни : Бесплатен Превозот во светот со песната број.
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5.7%
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис.
Време на испорака за 7-18 работни дена.8%
Контактирајте со нас
Русија
Номинална(време пристигна)
1. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Acupspring
Материјал:
Дрво

Слични производи во категоријата