• Неодамнешно
  • -6 %
Бесплатен превозот 5 133MM OD Санитарни TriClamp Ferrule + Крајот Капа + Три Менгеме + Силициум Заптивка

Бесплатен превозот 5 133MM OD Санитарни TriClamp Ferrule + Крајот Капа + Три Менгеме + Силициум Заптивка

DEN 1661.00
DEN 1767.36

Количината на стоката
Това е достапна


A=5" 133 MM
Б=145 MM
M=21.5 MM

Клучни карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
133mm
врска:
прирабница
Техника:
Кастинг
Тип:
Капа
Глава Кодот:
Кружни
Обликот:
Кружни

Слични производи во категоријата