• Неодамнешно
2 DN50 Женски*Женски Черупка,stiainless челик Черупка,NPT,BSPT, од не ' рѓосувачки челик внатрешната нишка

2 DN50 Женски*Женски Черупка,stiainless челик Черупка,NPT,BSPT, од не ' рѓосувачки челик внатрешната нишка

DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
DN40 304, DN50 304, DN65 304, DN80 304, DN100 304
Тип:
черупка
Техника:
Кастинг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Број На Модел На:
st-N-dn40
Глава Кодот:
roud
Обликот:
90

Слични производи во категоријата