• Неодамнешно
10x Нови 2бр 1/8 фитинзи Airbrush Брз Исклучите Спојка Конектор за Ослободување Адаптер

10x Нови 2бр 1/8 фитинзи Airbrush Брз Исклучите Спојка Конектор за Ослободување Адаптер

DEN 677.76

Количината на стоката
Това е достапна


DSHA Топла 2 парчиња 1/8" фитинзи Airbrush Брз Исклучите Спојка Конектор за Ослободување Адаптер
Со оваа спојка акција, можете брзо да го смените airbrushes кога користите повеќе airbrushes со еден снабдување воздух црева
Автоматски се исклучува проток на воздух од цревото кога се исклучени
Погоден за повеќето airbrushes и црева со 1/8" големина фитинзи
Опис
Materiral : Алуминиумски
Должина : 0.71 инчен /1.8 cm
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува :
2 парчиња Airbrush Брз Исклучите Спојка црево

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ACAMPTAR

Слични производи во категоријата