• Неодамнешно
LTWFITTING 5/8, Дувачкиот Компресија Орев,МЕСИНГ КОМПРЕСИЈА ФИТИНГ

LTWFITTING 5/8, Дувачкиот Компресија Орев,МЕСИНГ КОМПРЕСИЈА ФИТИНГ

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме!
3.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Тоа е една од главните copperware на одлуки во
Кина со 25 години искуство во производство на copperware и веќе помина гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда,
за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
25,500pcs Компресија Орев за вашиот избор.
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете!
1. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас. - Нето Тежина : 16.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. - Трајни и висок стандард месинг компресија орев.)
LTWFITTING 5/8", Дувачкиот Компресија Орев,
ДУВАЧКИОТ КОМПРЕСИЈА ФИТИНГ
- Materies : месинг. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. - Цевка Големина : 5/8" OD. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.

Клучни карактеристики

боја:
Пакет на 25pcs, Пакет на 500pcs
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
Број На Модел На:
HF6110
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични производи во категоријата