• Неодамнешно
  • -16 %
2018 НОВИ fashionWomen Ракави Strappy Змијата Кожата Печати Camisole Тенок Одговара Секси Култури Блузи

2018 НОВИ fashionWomen Ракави Strappy Змијата Кожата Печати Camisole Тенок Одговара Секси Култури Блузи

DEN 178.00
DEN 211.68

Количината на стоката
Това е достапна


Жените Без Ракави Strappy Змијата Кожата Печати Camisole Вест Тенок Одговара Секси Култури Блузи
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Тенок одговара за сечење врвови. Секси strappy вест camisole. Атрактивни змијата кожата печатење на ткаенина. Овој раст може да се покаже исклучите вашиот шармантен криви. Спецификација : Материјал : Полиестер Боја : Како на сликата се прикажува Ознака Големина : S,M,L(Кинески Големина,се следи големината на табелата за да го изберете ве молиме) Шаблон Тип : Змија кожата печати Повод : Запознавање,партија,вечер,секојдневен,патување,дом,канцеларија,позив,плажа,итн Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Азија луѓе големина е 1 или 2 димензии помали од Euramerican. 2.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 3.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 4.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.Жените Блузи само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Жените Блузи x 1 (без мало пакет)

Клучни карактеристики

Големина:
3, 2, 1
Број На Модел На:
K4UBB6EE400230%
Бренд Име:
THINKTHENDO
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
како се покаже

Слични производи во категоријата