• Неодамнешно
HONGGE 20 Компјутери Анти-кражба Тркала Заклучување Повлечи Гром Орев Покрие Капа Демонтирање Алатка За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat Sharan Tiguan 6X0 012 243

HONGGE 20 Компјутери Анти-кражба Тркала Заклучување Повлечи Гром Орев Покрие Капа Демонтирање Алатка За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф

DEN 1070.88

Количината на стоката
Това е достапна

: 6 X0 012 243 * 20pcs Отстранување на кука го ЗАМЕНИ БР. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2012-2013 "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2013 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Fox-ЕУ 2005 - 2012 "ФОЛКСВАГЕН" Fox - Африка 2004-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2004-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2006-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2011-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2002-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2012-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2012-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Pheaton 2008-2010 ДЕЛ БР. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
6X0012243
Објектот Тежина:
0.2kg
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
6X0 012 243
Другиот Дел Број:
6X0-012-243
Бренд Име:
HONGGE
Специјални Функции:
Тркалото Се Повлечи Орев Центар Покрие Капи Отстранување Алатка
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
4cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Осветленост Дел Број:
6X0012243
Име:
тркалото се повлечи орев капи
Автомобил модел:
passat алатки фолксваген passat,поло тркала поклопец,поклопецот passat
модели на автомобили:
passat cc голф фолксваген голф passat тркала
за автомобил модел :
фолксваген поло покрие passat тркала, фолксваген поло фолксваген passat cc,
Одговара Автомобил модел:
фолксваген passat тркала капи,тркало покрива поло, фолксваген passat тркала

Слични производи во категоријата