• Неодамнешно
  • -5 %
5 x Замена за Статистика Компјутер Стол Матични Вртливата Castors Casters Тркала Црна

5 x Замена за Статистика Компјутер Стол Матични Вртливата Castors Casters Тркала Црна

DEN 341.00
DEN 359.04

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нов и висок квалитет
Посебни Castor Тркала за компјутер стол и вртливата чаир
Анти-лизгава и речиси нечујно кога туркање
Материјали : СТП
Издржливи и не штети на подот 5 Castor Тркала по група
Погоден за сите цврсти површини, како што се parquet подови, керамички плочки, камен, бетон, мермер, тепих, итн.
Тркала боја : Црна
Тркала дијаметар : 50mm
Матични дијаметар : 11mm
Матични должина : 20mm
Тежина : 102g/еез
5 X Castor Тркала

Клучни карактеристики

Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SZ-FDDT-I009199
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
WOLFHEAD

Слични производи во категоријата