• Неодамнешно
  • -30 %
Висок Квалитет на Кинеската Традиционална Calligraphy Пурпурна Зајакот Коса Пишување Четка Ракопис Мали Редовни Скрипта Четка 2 парчиња/set

Висок Квалитет на Кинеската Традиционална Calligraphy Пурпурна Зајакот Коса Пишување Четка Ракопис Мали Редовни Скрипта Четка

DEN 610.00
DEN 871.68

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.modname=ckeditor Опис на Производот :
Пакет : 2 пишување четки
Име на производ : Кинеската традиционална calligraphy четка
Материјал : Виолетова Зајакот Коса
Калибар : 0. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.6 см
Penholder : 22cm
Коса должина : 2. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Клучни карактеристики

Тип:
calligraphy пен
Губење на материјал:
Повеќе Косата
Големина:
other
Број На Модел На:
Други
Спецификација:
Small Regular Script
Губење на материјал:
Волнени & Пурпурна Зајакот Коса Пишување Четка

Слични производи во категоријата