• Неодамнешно
  • -20 %
Jekit диск Кочница rotors со сопствени центар капи со 330*28mm за bmw 335i E92 на 2008 година, пред се за AP9200 црвените сопирачки, систем

Jekit диск Кочница rotors со сопствени центар капи со 330*28mm за bmw 335i E92 на 2008 година, пред се за AP9200 црвените сопирачки,

DEN 12096.00
DEN 15120.00

Количината на стоката
Това е достапна

Jekit диск Кочница rotors со сопствени центар капи со 330*28mm за bmw 335i E92 на 2008 година, пред се за AP9200 црвените сопирачки, систем

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Материјал Тип:
Fe, AL
Бренд Име:
Jekit
Другиот Дел Број:
JK3580-2898
Специјални Функции:
Кочница
Објектот Тежина:
17kg
Производителот Дел Број:
JK3580-2898
Осветленост Дел Број:
JK3580-2898
Дијаметар:
330mm
Дебелина:
28mm
тркала:
17
Тип:
жлеб, drilled, J кука
Тежина:
17kg
Пакет:
Неутрален Пакување
Опремени Caliper:
За AP5200 кочница caliper
Примена:
предни тркала
квалитет:
100% тестирано
Занает:
Кастинг

Слични производи во категоријата