• Неодамнешно
  • -8 %
CFYH 2018 Нов Отворен Биста Секси Корсет За Жените Црна Steampunk Корсет Со Патент За Секси Игра Секси Корсет И Bustier

CFYH 2018 Нов Отворен Биста Секси Корсет За Жените Црна Steampunk Корсет Со Патент За Секси Игра Секси Корсет И Bustier

DEN 794.00
DEN 863.52

Количината на стоката
Това е достапна


CFYH 2017 Нов Отворен Биста Секси Корсет За Жените Црна Steampunk Корсет Со Патент За Секси Игра Секси Корсет И Bustier
*Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : 90% Полиестер , 10% Spandex *Бои : Црна *Големина : S M L XL XXL *Пакет : Едноставен Polybag *Вклучувајќи : Корсет x1 , Г-string x1
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 0.5-1" разлики поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е контраст или снимање светла итн. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч=2.54 см

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
CFYH
Материјал:
Полиестер,Синтетички Кожа
Стил:
Секси
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
591
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
боја:
Црна,Црвена
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Слични производи во категоријата