• Неодамнешно
  • -31 %
Сива Brocade Жените Готски Корсети И Bustiers Гроздобер Corpetes E Espartilhos Секси Steampunk Корсет Половината Тренер Со Патент

Сива Brocade Жените Готски Корсети И Bustiers Гроздобер Corpetes E Espartilhos Секси Steampunk Корсет Половината Тренер Со Патент

DEN 1903.00
DEN 2757.60

Количината на стоката
Това е достапна


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 12
Пред Патент затворање
Ланче назад with12 grommets
100% парична Казна памук twill Поставата
Силна Корсет Кабелот Алкохол
Со Приватноста Panel
Кожа Hemming
Не Suspender Циклуси
Боја : Сива
Должина : 15 1/2" 40cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа
Бистата линија : во Текот Биста, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2981
Материјал Состав:
Brocade + Faux Кожа
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
Overbust, Благи Душо, Steampunk, Готик
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Пред Патент Затворање, Назад Shoelace Алкохол
Бои:
сива
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Слични производи во категоријата