• Неодамнешно
  • -39 %
Гума Тело Shaper за Жени Секси Дама Shapewear Половината Тренер Cincher Loseweight Shaper Горење Тенок Појас Вест Корсет Bustier

Гума Тело Shaper за Жени Секси Дама Shapewear Половината Тренер Cincher Loseweight Shaper Горење Тенок Појас Вест Корсет Bustier

DEN 1024.00
DEN 1679.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина/CM
Биста/Градите
Половината
Хип
НАС
ЕУ
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
84-89
33"-35"
62
24"
87-92
34"-36"
4-6
34-36
М
88-93
35"-37"
66
26"
92-97
36"-38"
8-10
38-40
L
92-97
36"-38"
70
28"
96-101
38'-40"
12-14
42-44
XL
96-101
37"-40"
74
29"
100-105
39"-41"
16-18
46-48
XXL
100-105
39"-41"
78
31"
104-109
41"-43"
20-22
50-52
3 XL
104-109
41"-43"
82
32"
108-113
43"-45"
24-26
54-56
4 XL
108-113
42"-44"
86
34"
112-117
44"-46"
28-30
58-60
5 XL
112-117
44"-46"
90
35"
116-121
46"-48"
32-34
62-64
6 XL
116-121
45"-48"
94
37"
120-125
47"-49"
36-38
66-68
Една Големина
88-93
35"-37"
66
26"
92-97
36"-38"
8-10
38-40
"Големината мери од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
W580886D
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Трговија на големо цел:
прифатете
Секси долна облека корсет:
Секси Shaper
боја:
Црна
Големина:
S-6XL
Материјал:
Сатенски
Пол:
Жените
секси долна облека:
Готски Steampunk корсет
Espartilhos:
челик boned корсет
Стил:
Плус Големина Секси Shaper
Секси Предмети :
Жените Underbust Корсет Долна Облека

Слични производи во категоријата