• Неодамнешно
  • -31 %
Памук Секси Готски Overbust Корсет Црна Корсети И Bustiers Плус Големина Бурлеска Korsett За Жените Corpetes E Espartilhos Preto

Памук Секси Готски Overbust Корсет Црна Корсети И Bustiers Плус Големина Бурлеска Korsett За Жените Corpetes E Espartilhos Preto

DEN 917.00
DEN 1328.64

Количината на стоката
Това е достапна


Пластични Коски
Број на Bonings : 9
Назад Три Линија Куки и Затворање Очи
Отстранлив Синџир Линк и Ремени
Underwire Градник Чаши
Чипка Намали
Цветни & Змејот Меч Отпечатоци
Не Suspender Циклуси
Боја : Бела, Црна
Должина : 14"/ 35.5 cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Памук
Бистата линија : во Текот Биста, Душо
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL, XXXL, 4 XL

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2269A
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска & Секси & Готски
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Во едно Парче, Назад Кука и Затворање на Очите
Боја на располагање:
Бела, Црна
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / XXXL / 4XL
Вклучуваат:
корсет врвот
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Push Up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Слични производи во категоријата