• Неодамнешно
  • -20 %
Нова Секси Жени Бурлеска Костим Мрежа Печатење Спирала челик boned Корсет Steampunk Готски Bustier Половината Cincher Врвот Црно Бело

Нова Секси Жени Бурлеска Костим Мрежа Печатење Спирала челик boned Корсет Steampunk Готски Bustier Половината Cincher Врвот Црно

DEN 307.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Топло потсети
1.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме, напишете ја вашата точни детали адреса и купувачот име во Aliexpress.
2.Ние обично се користат Кина пост воздух, за 15-60 дена испорака ден.( Ако сте итна,pls изберете и други , но треба плаќање повеќе пари).
3.Ако стоки имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации ,Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 1 работен ден.
4.ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење,само за вашиот однесуваат. 5.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за разбирањето! 6.Со цел да се avoding некој проблем,нашиот пратката датум е 60 дена,но не грижете се,ако вашата стока се достапни,ние ќе го испрати во рок од 7 дена.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Материјал:
Spandex,Полиестер Мешавини
Број На Модел На:
7082
Пол:
Жените
Стил:
секси,спорт
боја:
6 бои
Големина:
XS-3XL
Објектот:
e03
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Ткаени
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи во категоријата