• Неодамнешно
2 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Ќорци Случај за Nissan Micra Навара Almera Копче Школка

2 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Ќорци Случај за Nissan Micra Навара Almera Копче Школка

DEN 1381.92

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот
2 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Ќорци Случај за Nissan Micra Навара Almera Копче Школка со логото на грб
САМО КОПЧЕ ШКОЛКА, НЕ ЕЛЕКТРОНИКА /ЧИП/ ДРУГИ ВНАТРЕШНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТА

PLS ПРОВЕРЕТЕ ГИ ВАШИТЕ КЛУЧНИ ПРЕД ЦЕЛ
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Клучни карактеристики

Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Далечински Управуван:
No
Бренд Име:
Tuyuet
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
време на испорака:
10-60 дена од Пост
По продажбата на услугата :
Одлични
Опис:
далечинскиот клуч Ќорци за Nissan

Слични производи во категоријата