• Неодамнешно
  • -16 %
Авто Делови Брзина на Пренос на Сензорот ОЕМ# G4T07581A 31935-8E007 За Nissan Infiniti I30 I35 Altima Maxima За промет на Големо&Мало

Авто Делови Брзина на Пренос на Сензорот ОЕМ G4T07581A 31935-8E007 За Nissan Infiniti I30 I35 Altima Maxima За промет на Големо&Мало

DEN 1085.00
DEN 1291.20

Количината на стоката
Това е достапна


Авто Делови Брзина на Пренос на Сензорот ОЕМ# G4 T07581 A 31935-8 E007 За Nissan Infiniti I30 I35 Altima Maxima За промет на Големо&Мало
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Клучни карактеристики

линеарна:
-
Повторливост:
-
Мерен Опсег:
-
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Чувствителност:
-
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Тип:
Вратило Брзина Сензор
Точка име :
брзина на пренос на сензорот
OEM /Дел број:
G4T07581A 31935-8E007
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон

Слични производи во категоријата